Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pierścionki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Pierścionki. Pokaż wszystkie posty

środa, 20 lipca 2016

Pierścionki w stylu Boho

A dzisiaj? Jakie nowinki?

Pierścionki w stylu Boho.
Co je charakteryzuje?
Są duże, z surowymi kamieniami, w oprawie stylizowanej na stare srebro.
Każdy jest inny, ciekawy, oryginalny.
Każdy ma w sobie to coś, co go wyróżnia z tłumu.
To talizmany noszone na palcu.
Zobaczcie sami:





Jutro promocyjny czwartek. Co chcecie zobaczyć w promocji?
Czekam na wasze sugestie.
Pozdrawiam
Beata

sobota, 28 maja 2016

Nowe pierścionki

Przedstawiam nowe pierścionki.
Wiecie, że lubię pobawić się zdjęciami i tworzyć najróżniejsze kolaże.
Do dzisiejszego nie mam jednak przekonania, ale zrobiłam to pokażę:


 Za dużo tego wszystkiego. Nie można się skupić. Zupełnie nie wiem, jak to zrobiłam. W głowie zamieszanie, to i na zdjęciu wyszło. Rentgen dzisiejszego dnia - prawie jak zawsze przed wyjazdem.

Pamiętacie, że jutro czekam na Was w Mińsku Mazowieckim?
Teraz już uciekam.
Pozdrawiam

Beata

czwartek, 26 maja 2016

Moje pierwsze pierścionki

Witam Kochani,

Nie było mnie ostatnio, ale miałam dwa dni wyjęte z życiorysu pracowni. Załatwianie spraw wszelakich, głównie zaległych, niestety.
Wieczorami jednak, miałam dużo czasu na nowe próby, nowe lekcje. Postawiłam na pierścionki – duże i okazałe. Prób i błędów było niezliczenie wiele, ale nie zrażałam się niepowodzeniami. Z każdym nowym pierścionkiem było już coraz lepiej.
 Poniżej moje pierwsze pierścionki. Pierwsze, które nadają się do pokazania i noszenia – przetestowałam dzisiaj. Nie zdążyłam już Wam wczoraj pokazać.

 

 

 

Kolejne pierścionki czekają na lutowanie, zobaczymy co wyjdzie.
Tymczasem te na zdjęciu to cytryn, agat i szkło (największy).
Co o nich sądzicie?

A już jutro pokażę Wam mini serię broszek z agatu z motywem kwiatowym, liściastym w zasadzie.
Teraz uciekam na odpoczynku ciąg dalszy, bo bardzo miło jest tak trochę czasami poleniuchować – nic nie robić – tak po prostu.

Pozdrawiam
Beata