Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Opaska do włosów. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Opaska do włosów. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 13 czerwca 2016

Kolorowe opaski do włosów

Jesteście gotowi na nowości?

Co powiecie na czerwony, różowy, fioletowy, żółty i wiele innych gorących kolorów?
Dzisiaj kończyłam opaski i broszki. Później robiłam zdjęcia, także tym szarym propozycjom o których pisałam wczoraj. Nie wiem, wszystkie kolorowe prace ładnie wyszły na zdjęciach, a szarości nadal źle. Trzeba próby kontynuować, aż do skutku.

Opaski są już gotowe i jutro będą w sprzedaży w sklepie: http://acoyajewellery.pl/

Przepraszam, ale dzisiaj już nie mam na nic siły. 
Na ostatnim zdjęciu naszyjnik w trakcie pracy – będą kolejne. 
Zaglądajcie tu do mnie codziennie, codziennie coś nowego. 






 


Pozdrawiam ciepło  

poniedziałek, 2 maja 2016

Biało - amarantowa opska do włosów

Nowy dzień, nowa opaska do włosów.
Biały z amarantowym.

Kompozycja tych dwóch kolorów już była. W tej jednak tego amarantu jest znacznie mniej.
Jest bardziej delikatna (tak myślę).







W tym roku kwiaty zawładnęły moimi myślami, pojawiają się w kolejnych pomysłach, są wszędzie.
Uwielbiamy kwiaty, wzory kwiatowe, motywy kwiatowe. Najchętniej cała otuliłabym się kwiatami.
Kiedyś kwiaty były w moim amatorskim malarstwie i różnych pracach plastycznych czysto hobbystycznych.
Większość letnich bluzeczek, sukienek mam w kwiaty.
W tym roku postanowiłam kwiaty zatrzymać także w biżuterii. Pomysł nie mój – pół świata wykonuje taką biżuterię, ale nie potrafię się oprzeć urokowi tego rodzaju biżuterii.
Od wczesnej wiosny suszę kwiaty. Czy wiecie po co i dlaczego?


Poczekajcie, już nie długo zobaczycie sami.
Tymczasem uciekam, miłego dnia Wam życząc J
Beata 

PS.
Opaska jest już dostępna na Allegro: http://allegro.pl/opaska-do-wlosow-slub-sesja-bialy-i-amarant-i6166715496.html
Zapraszam 

wtorek, 26 kwietnia 2016

Uroczy kwiatowy komplecik

Nie zanudzam Was tymi opaskami? Boję się pisać, że mam kolejną. Tym razem nieduże trzy kwiatki, ale jest pewna innowacja. Do opaski zrobiłam też cztery spineczki.

Teraz opalam kolejne płatki na jutro. Jutro mam klientkę, która osobiście będzie przymierzała opaski. Opaska ma pasować do sukienki, butów, ust!, czyli pomadki. Jest pewien faworyt, ale zrobię coś jeszcze. „Od przybytku głowa nie boli” – mówi porzekadło.


A teraz zobaczcie opaskę ze spineczkami. Czy nie jest urocza?




Pozdrawiam Was ciepło – uciekam do pracy.
Beata

Jeszcze jedna opaska

Za oknem cudowne słońce, rześkie powietrze. Wiosna pełna parą.
U mnie w pracowni kolorowo robi się z każdym dniem. Jeszcze pracuję nad opaskami, bo mam kilka indywidualnych zleceń, ale po woli przygotowuję się do wisiorków. Stanowisko pracy przygotowane, chęci są, a więc do pracy. Jeszcze jedno. Mój pomysł propagowania cudownej poezji Marii Pawlikowskiej Jasnorzewskiej już się krystalizuje. Już nie długo pierwsze prace. Sama jestem tego ciekawa.
Dzisiaj pokażę Wam jeszcze jedną opaskę z dużych kwiatów. Romantyczna, duża i bardzo dziewczęca.
Oto i ona:

   

Wspaniałego dnia Wam życzę 



sobota, 23 kwietnia 2016

Kolorowa opaska do włosów

Już miał być koniec opasek i kwiatów wszelakich, a tu proszę. Schowała się w szufladzie, a jest taka śliczna.

Kolejna kolorowa opaska do włosów:








To nie wszystko. Zupełnie zapomniałam o jednej szufladzie, w której umieściłam różne kwiaty, zszyte, ale bez przeznaczenia jeszcze. Powstaną z nich broszki, opaski i spinki do włosów.
Może Was zdziwić ta ilość kwiatków, ale one prawie same powstają. Płatki wycinam w ciągu dnia, a gdy coś oglądam (na komputerze), np. film,  reportaż to je opalam i sama nie wiem kiedy są już gotowe do dalszej pracy.
Praktycznie pracuje bez przerwy, to i tych różności przybywa.
Zajrzyjcie do kolejnego postu. Zrobiłam pierścioneczki dla dziewczynek.
Jeszcze tylko dzisiaj zszywam i po woli pakuję się na „Wielką Majówkę” do Łeby. Już nie mogę się doczekać podróży, widoku morza, szumu fal, wieczornego spaceru i oczywiście spotkania z Wami.

Tymczasem pozdrawiam
Beata

PS.
Opaska jest już dostępna na Allegro: http://allegro.pl/opaska-do-wlosow-slub-sesja-kolorowe-kwiaty-i6164703263.html

Zapraszam :)


Czerwone maki - mini kolekcja

Koniec szycia!
Prezentowaną mini kolekcją kończę na tę chwilę prace z kwiatami. To był bardzo miły i kolorowy okres mojej pracy. 
W najbliższych dniach spodziewajcie się wisiorków z minerałami. Zapewniam Was, że będzie w czym wybierać, a okazy są cudowne. 


Mini kolekcja czerwonych maków (niech tak będzie) wykonana została z tkaniny syntetycznej, sztywnej na tyle, że uformowane kwiaty nie tracą swojej formy. Wykonałam dwie opaski z trzema kwiatami, trzy broszki, bransoletkę, dwie spinki do włosów i dwa pierścionki. Na lato do lnianych stylizacji jak znalazł. Kolekcja dzisiaj wieczorem pojawi się na Allegro, o czym Was poinformuję.





 
 
 


A to mój pierścioneczek na lato. To o nim wczoraj pisałam

Mam nadzieję, że nie zmęczyły Was zdjęcia.
Pozdrawiam
Beata

piątek, 22 kwietnia 2016

Biały i amarantowy - urocza opaska do włosów

Jeszcze jedna opaska na dzisiaj.
Od jutra coś innego. Mini kolekcja w kolorze czerwonym. Pisząc do Was patrzę się na jej fragment – pierścionek. Zajmuje mi połowę dłoni niemalże, ale podoba mi bardzo. Na lato, do zwiewnej sukienki – rewelacja.
Chyba zwariowałam z tymi tkaninami, nie potrafię przestać, a wisiorki czekają. Co za charakter, pytam się siebie po raz kolejny. Praca daje mi tak dużo satysfakcji i zadowolenia, że stała się wręcz moim akumulatorem. Bez niej chyba bym uschła, na wiór.


No dobrze. Teraz opaska: biały, lekko różowy i amarantowy. Zobaczcie sami:


 





Pozdrawiam
Beata


Kolorowy bukiet do włosów

Zapraszam do obejrzenia czerwonej opaski. Tak naprawdę to wielokolorowy bukiet do włosów, bo kolorów jest tam wiele.








Nie wiem, czy uda mi się wstawić ostatnie opaski gdzieś na sprzedaż on-line, ponieważ przygotowuję się do wyjazdu na „Wielką Majówkę” do Łeby i już z czasem ciężko. Od 30 kwietnia do 3 maja będę nad morzem – cudownie.
Nie mogę się doczekać, taka jestem wszystkiego ciekawa. Wyjeżdżam razem z synem, który trochę pomoże w dźwiganiu  bagaży. Sam nałyka się jodu i zmieni środowisko. Odpocznie od szkoły, komputera. Pospaceruje nad morzem.
Rewelacja. Cieszę się, że udaje mi się połączyć pracę z podróżami. Jedno i drugie kocham ogromnie.
Pozdrawiam
Beata

PS.
Z powodów rodzinnych do Łeby nie pojechałam.
Jest jednak dobra wiadomość: opaska dostępna jest już na Allegro: http://allegro.pl/opaska-do-wlosow-slub-sesja-czerwone-kwiaty-i6164770673.html

Żółta opaska i kaczeńce

Romantyczne, nostalgiczne kwiaty mam już za sobą.
Pora na żywsze kolory.
To zaczynamy od żółtego.
Prezentuję żółtą opaskę, która kojarzy mi się niezmiennie z kwiatami o nazwie kaczeńce. 
Piękna soczysta żółć, taka dojrzała, prawdziwa.
W kompozycji jest jeszcze trochę białego i złocistego koloru. 
Piękna jest, jak wiosna. 


A oto i opaska:








Na zdjęciach z ostatniej sesji często moja „modelka” jest jakby schowana za zasłoną. Ukrywa się trochę, a może trochę wstydzi, krępuje. Sama nie wiem.
Wiem, że trudno było mi zrobić dobre zdjęcia. Słońce raz za mocne, raz go nie ma. Jak już słońce było, to wiał duży wiatr i zawiewał mi zasłonką, którą zrobiłam w tle, stąd takie ujęcia.
W kolejnym poście kolejna opaska, zupełnie inna.

Zapraszam
Beata

PS.
Opaska jest już dostępna na Allegro: http://allegro.pl/opaska-do-wlosow-slub-sesja-zolte-kwiaty-i6164706514.html