Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Korale. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Korale. Pokaż wszystkie posty

środa, 11 grudnia 2013

Oryginalny naszyjnik z Lawy wulkanicznej

Oryginalny naszyjnik z Lawy wulkanicznej


http://pl.dawanda.com/product/55634571-Oryginalny-naszyjnik-z-Lawy-wulkanicznej

Naszyjnik ponadczasowy, oryginalny, do wielu stylizacji. 

Naszyjnik wykonany z kostek lawy wulkanicznej o boku: ok. 16 mm w kolorze brązowym (szaro - brązowym) oraz kuli po środku o średnicy 19,3 mm w kolorze jasno beżowym (w kolorze śmietanki do kawy).

Naszyjnik o długości 49 cm. 
W tym naszyjniku poczujesz się wyjątkowo elegancko. 
Doskonały do pracy jak też na popołudniowe i wieczorne wyjścia. 


1386786384-497
Logo_claim

poniedziałek, 7 października 2013

Koral czerwony lnem oplatany

Kolejna nowinka w butiku: http://pl.dawanda.com/shop/Acoya

Koral czerwony lnem oplatany


Ciekawy, radosny naszyjnik z wisiorkiem. 
Ciekawa kompozycja, minimalistyczna wręcz, a pomimo tego niezwykle ozdobna. 
Naszyjnik to zapleciony len z czterema przywieszkami, które stanowią o całym uroku. 
Minerały użyte w naszyjniku to: duży okaz Korala w kolorze bladej czerwieni, o wymiarach: ok. 31 x 33 mm, z tym że jest on nieregularny; Howlit oponki w kolorze czerwonym ok. 7 x 15 mm; koraliki drewniane 8, 10 i 17 mm.

czwartek, 3 października 2013

60 produktów w moim butiku DaWanda

Witam serdecznie

W moim butiku w DaWanda: http://pl.dawanda.com/shop/Acoyajest już 60 produktów, wyrobów własnych rąk. 

Prowadzę małą Pracownię Rękodzieła Artystycznego "Acoya". Zajmuje się biżuterią, ale bardzo lubię malować, zdobić i coś tam małego uszyć. Z tego się utrzymuję i płacę rachunki. Pracuję dosyć dużo, by oferta mojej Pracowni była bogata i zadowoliła Wszystkich potencjalnych klientów. Pracuję dużo, bo lubię to co robię, tak się realizuję i spełniam. Staram się by wszystkie moje prace były starannie wykonane, czyste, ładnie zapakowane. Wiele jeszcze muszę się nauczyć, ale to powoli. Wydaje mi się, że robię postępy, małymi kroczkami, ale jednak idę do przodu. Na przekór Wszystkim i wszystkiemu. Sama czasami się dziwię, że mam tyle siły i uporu. Nie widzę dla siebie innej przyszłości, jak praca którą lubię i cenię sobie bardzo. Jeśli nawet moje wyroby nie są trendy, modne, to myślę, że znajdzie się choćby ułamek procenta społeczeństwa, który spojrzy na proponowany wyrób i nie zważając na braki, na kryzys, powie: muszę to mieć.
Pozdrawiam i zapraszam
Pracownia Rękodzieła Artystycznego "Acoya"





wtorek, 1 października 2013

50 produktów


Witam serdecznie
W moim butiku w DaWanda: http://pl.dawanda.com/shop/Acoya
jest już 50 wyrobów mojego autorstwa:
4 naszyjniki, korale
25 bransoletek
3 obrazy olejne
10 obrazków (w tym 1 obraz) wykonanych metodą Decoupage.




Cieszę się bardzo, że udało mi się już ten sklepik tak zapełnić. Po woli będą przybywać nowe produkty. Gorąco zachęcam i zapraszam. 
Pracownia Rękodzieła Artystycznego "Acoya"



Czerwono czarne naszyjniki już dostępne w butiku DaWanda

Witam
Kolejne nowości w moim butiku w DaWanda: http://pl.dawanda.com/shop/Acoya

Pojawiły się tam proponowane wcześniej naszyjniki z Lawą wulkaniczną i Koralem.
Zapraszam serdecznie
Dogodne formy płatności, wysyłka za granicę.








piątek, 27 września 2013

Sklep na DaWanda

Witam Kochani
Z wielką radością informuję, że z dniem dzisiejszym ruszył mój sklepik na portalu DaWanda.
Adres sklepu: http://pl.dawanda.com/shop/Acoya

Sklep kieruję do wszystkich Was, moi mili, po to by w możliwie najlepszy sposób umożliwić Wam zakupy moich wyrobów i aby zakupy te były proste w obsłudze i miłe w odbiorze.
Ofertę tę kieruję do osób z poza Polski, możliwa jest wysyłka za granicę.

W sklepie oferuję dwa rodzaje płatności:
- zwykły przelew
- PayPal

Zakupów można dokonywać z czterech miejsc:
- Sklep na DaWanda: http://pl.dawanda.com/shop/Acoya

- bezpośrednio z bloga: http://acoya-sklep.blogspot.com/. Każdy post poświęcony będzie (od jakiegoś czasu już jest), jednemu produktowi do którego przyłączone są linki do Allegro i DaWanda.

- bezpośrednio z bloga: http://acoya.blogspot.com/, u góry strony jest zakładka: Mój sklep

- na stronie Facebook: https://www.facebook.com/AAAacoya?ref=hl, też w zakładce: Mój sklep.

Jednym słowem wszystkie drogi prowadzą do mojego sklepu, do którego serdecznie Was zapraszam.
Pozdrawiam
Acoya

czwartek, 19 września 2013

Niezwykłej urody naszyjnik z Lawy wulkanicznej i Korala bambusowego

Zapraszam do udziału w aukcji
PRACOWNI RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO
"ACOYA"






Niezwykłej urody naszyjnik
z Lawy wulkanicznej i Korala bambusowego




Naszyjnik dostępny w sklepie, pod adresem:


Naszyjnik ponadczasowy, z zawsze atrakcyjnym połączeniem kolorystycznym
W naszyjniku oprócz kontrastujących  a jednocześnie uzupełniających się kolorów zastosowałam różne struktury użytych produktów: chropowatych walców Lawy w kolorze ciemno szarym, niemalże grafitowym ok. 16 x 15 mm oraz gładkiego, obłego Korala bambusowego - walcowate bryły wielkości ok. 16 x 18 mm.
Naszyjnik długości 51 cm, zakończenie posrebrzane.






Naszyjnik pięknie komponuje się z czarnym, grafitowym, szarym, czerwonym, beżowym kolorem, jako wyraźny element ozdobny.

W tym naszyjniku poczujesz się wyjątkowo elegancko. 
Doskonały do pracy jak też na popołudniowe i wieczorne wyjścia.

sobota, 24 sierpnia 2013

Zmiany, zmiany, idą zmiany - oby na lepsze

Witam Kochani

Powrót po wakacjach obfituje w nowe pomysły, zmiany, modyfikacje. Oby na lepsze - mam nadzieję.

Wiele moich klientek tych on-line, ale najbardziej lokalnych pyta się, gdzie można zobaczyć, kupić moje prace.
Odkąd nie mam (na razie) sklepu stacjonarnego i internetowego, będę posiłkowała się tym o to blogiem, którego adres  dzisiaj zmieniałam na : http://acoya-sklep.blogspot.com/

Każdy post będzie przysposobiony jednej propozycji np. naszyjnik z korala, opisany, podana cena, oraz jeśli będzie gdzieś wystawiony do sprzedaży to i link do tego miejsca.

Można oczywiście dokonywać zakupów bezpośrednio z bloga, pisząc do mnie e-maila na adres: gos.paprocka@op.pl

Najczęściej swoje prace wystawiam na Allegro, ale rozpoczynam współpracę z Da Wandą i innymi.
O wszystkim będę informować na bieżąco.
teraz gorąco wszystkich pozdrawiam i życzę słonecznego weekendu.
 Acoya

czwartek, 18 lipca 2013

Pracownia Rękodzieła Artystycznego "Acoya" na Jarmarku ŚW. Dominika Gdańsk 2013

Witam moi mili








Chciałam się podzielić z wami swoją radością.
Od jakiegoś już czasu myslałam o uczestnictwie w  Jarmarku św. Dominika , ale że jestem jakiś taki nieudacznik organizacyjny i "cykor", to zawsze na pomysłach się kończy (a pomysłów to ja mam tysiące). Nie umiem się zorganizować, odważyć, nie potrafię "pójść na całość", zawsze coś mnie hamuje i kończy się na planach.
Tym razem los się do mnie usmiechnął i będę uczestniczyć w Jarmarku  w tym roku, dokładnie 02.08.2013. 
Będę brała udział pod skrzydłami:




http://www.facebook.com/creativepoland


Parę słów o CREATIVE POLAND (link powyżej):

Informacje

Celem CREATIVE POLAND jest stworzenie partnerstwa, dzięki któremu możliwe będzie rozwijanie polskiego sektora kreatywnego, żeby jak najlepiej wykorzystać talent, wiedzę i doświadczenie ludzi twórczych.
Misja
Tworzymy nową markę pod którą chcemy zintegrować ludzi kreatywnych różnych dziedzin. Naszym celem jest profesjonalizacja poprzez usługi szkoleniowe i doradcze, a z drugiej strony promocja działalności kreatywnej. Chcemy aby marka Creative Poland stała się atrakcyjnym partnerem dla ludzi biznesu i organizacji pozarządowych oraz organów administracji publicznej. Dodatkowo w przyszłości chcemy promować polskich twórców zrzeszonych w Creative Poland zarówno w kraju jak i za granicą.
Opis firmy
Towarzystwo Amicus to niezależna organizacja non-profit, już od 14 lat zajmująca się szeroką działalnością na polu informacyjnym, szkoleniowym, edukacyjnym. Celem instytucji jest budowanie trwałego i przyjaznego porozumienia pomiędzy obywatelami, firmami i administracją publiczną oraz wsparcie pożytecznych inicjatyw obywatelskich.

W realizacji projektu Towarzystwo wspomaga Polskie Stowarzyszenie Doradcze i Konsultingowe z Białegostoku i Miasto Stołeczne Warszawa oraz Urząd Miasta Łódź.
Opis
Naszym głównym celem jest zwiększenie dynamiki i możliwości rozwoju polskich przemysłów kreatywnych. Chcemy osiągnąć to poprzez realizację trzech podstawowych założeń:

Po pierwsze - tworzymy partnerstwo na rzecz rozwoju polskiego przemysłu kreatywnego. Skupienie właściwych ludzi, firm i instytucji to szansa podjęcia wspólnych, bardziej ambitnych i skuteczniejszych działań. Wierzymy, że razem można więcej.

Po drugie - świadczymy bezpłatne usługi szkoleniowe i doradcze kierowane do przedstawicieli kreatywnych firm i osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Odpowiednie przygotowanie merytoryczne jest kluczem do sukcesu.

Po trzecie - będziemy promować w kraju i za granicą uczestników CREATIVE POLAND.

Zapraszamy do udziału w CREATIVE POLAND wszystkie osoby, ceniące kreatywność. Naszym partnerem może być każda osoba czy instytucja wspierająca ludzi którzy w swojej pracy wyznaczają trendy i tworzą nową jakość.





Jak ja się cieszę z tego uczestnictwa, tego nie da się opisać, zwłaszcza, że nigdy na nich nie byłam, nawet jako widz - obserwator.

Zapraszam więc wszystkich do Gdańska 02.08.2013. Pracownia Rękodzieła Artystycznego "Acoya" 

będzie miała swój debiut na takiej dużej imprezie plenerowej, z takimi tradycjami ...



(Źródło zdjęcia: http://irsapartments.pl/pl/node/310)







Teraz kilka słów o tradycji Jarmarku, zaczerpnięte z Wikipedia 




Tradycja Jarmarku liczy 750 lat, odkąd został on ustanowiony bullą papieską Aleksandra IV w 1260 roku na wniosek dominikanów. Stąd wywodzi się jego nazwa.
Jarmark miał na celu nakłonienie wiernych do uczestnictwa we mszy odpustowej w dzień św. Dominika (wówczas 4 sierpnia), dzięki której można było otrzymać 100 dni zwolnienia z czyśćca. O godz. 12:00 rozbrzmiewały dzwony obwieszczające rozpoczęcie Jarmarku na placu Dominikańskim. Ludowy festyn pierwotnie służył nabożnym modłom i zabawie, a później przekształcił się w imprezę handlowo-kulturalną o dużym znaczeniu dla miasta. Początkowo odbywał się na placu Dominikańskim, ale wraz z postępującym rozwojem imprezy plac szybko okazał się zbyt mały i Jarmark przeniósł się w okolice Wałów Jagiellońskich i ul. Długiej. Zaczęły także powstawać nowe, dodatkowe place targowe, takie jak Targ Drzewny, Sienny, Węglowy, Wąchany, Rybny, których nazwy pochodziły od towarów, jakimi na nich handlowano, oprócz Długiego Targu, którego nazwa pochodzi od jego kształtu. Na sierpniowe Jarmarki do portu Gdańskiego przybywało ok. 400 statków z różnych krajów. Dawniej można tam było zakupić pierniki toruńskie, kaszubską ceramikę, czeskie szkło, wschodnie futra i dywany, angielskie sukno, cygańskie garnki, gdańską wódkę i bursztyn. Oprócz kupców zbierali się tam także liczni cyrkowcy, kuglarze, akrobaci i zespoły teatralne.
Jarmark św. Dominika stał się ważnym świętem, na które przybywała szlachta, a nawet sam król. Dla gdańszczan najbardziej pamiętny był Jarmark z 1310 roku, kiedy to korzystając z nieobecności w mieście króla Władysława ŁokietkaKrzyżacy po raz pierwszy złupili miasto, mordując część kupców i ludności, przebywających na Jarmarku.
Jarmark św. Dominika odbywał się w Gdańsku corocznie przez kilka wieków, dopiero II wojna światowa spowodowała, że zniknął z miasta na 33 lata. W 1972 roku z inicjatywy Wojciecha Święcickiego, dziennikarza popularnej gdańskiej popołudniówki „Wieczoru Wybrzeża”, powrócono do tradycji Jarmarku. W latach siedemdziesiątych Jarmark był przede wszystkim imprezą handlową, umożliwiającą zakup poszukiwanych towarów. Na specjalnych pokazach nazywanych „Żywym Żurnalem” można było zobaczyć najnowsze, polskie kolekcje odzieżowe.

środa, 17 lipca 2013

Letnie naszyjniki z Acoya

Witam Kochani

Wolno (z braku czasu), ale coś tam w mojej Pracowni się dzieje. Jest jak zawsze, czyli więcej tworzę niż jestem w stanie sfotografować, opisać i wystawić do sprzedaży.
Po woli jakoś może się uda wszystko ustabilizować.
Tymczasem zapraszam do mojego sklepiku na Allegro, gdzie pojawiły się letnie kolorowe naszyjniki.
Oto one:



Naszyjnik z wisienkami na lato


adres: http://allegro.pl/naszyjnik-z-wisienkami-na-lato-i3405939591.html
sprzedany






Różowy naszyjnik na lato


adres: http://allegro.pl/rozowy-naszyjnik-na-lato-i3406013602.html

sprzedany



i mój ulubiony naszyjnik (z uwagi na sposób wykonania i dobór kolorystyczny):



Bukiet fiołków - naszyjnik z agatu i ametystu



sprzedany


Gorąco zachęcam do odwiedzenia mojego sklepiku:  http://allegro.pl/sklep/4522584_acoya
i zapraszam na zakupy.
Beata

wtorek, 9 lipca 2013

Nowości w Pracowni

Witam Was Gorąco


Przepraszam, że ostatnio tak zaniedbałam bloga, ale mam wytłumaczenie.
Od prawie 3 miesięcy pracuję w Warszawie. Dojazd zajmuje mi codziennie blisko 6 godzin w obie strony. Na szczęście pracuję krótko, ale to w sumie zajmuje mi od 9 do nawet 13 godzin dziennie. Gdy już dotrę do domu, to jestem tak padnięta, że nie mam ochoty na nic, absolutnie na nic.
O moich początkach w stolicy można by pisać i pisać, ale na to już czasu brak.
Tymczasem chciałam pokazać wykonane przez ten okres czasu prace, najczęściej po trochu wieczorem, ale najwięcej w soboty, pomiędzy sprzątaniem, gotowaniem itp.
Oto one:



























 Po woli prezentowane prace będę wystawiać na Allegro. Przymierzam się również do nawiązania współpracy z DaWanda. Zobaczymy.
Tymczasem wszystkich serdecznie pozdrawiam
Beata







niedziela, 21 kwietnia 2013

Totalna wyprzedaż




Witam Wszystkich gorąco

W najbliższych dniach podpisuję umowę o pracę. W związku z powyższym, z uwagi na ograniczony wolny czas, moje rękodzieło zostaje troszkę w tyle.
Mimo to nadal będzie funkcjonować Pracownia Rękodzieła Artystycznego, nadal będę sprzedawać twórczość własnych rąk (nie wyobrażam sobie, bym mogła bez dłubaniny wszelakiej istnieć).

Wszelkie moje prace będzie można nabywać w sklepie na Allegro, pod adresem: http://allegro.pl/sklep/4522584_acoya

Tymczasem rozpoczynam totalną wyprzedaż.





W sklepie pojawi się cała moja biżuteria, obrazy, butelki, serduszka, poszewki, broszki, anioły, później bombki i tak do ostatniej rzeczy stworzonej w Pracowni.
Troszkę się tego nazbierało, na tworzyło, już nie mam miejsca do przechowywania takiej ilości rękodzieła to raz, a dwa: po co to przetrzymywać. Wszystko co wykonuję, tworzę z myślą o drugim człowieku, tworzę to dla kogoś. Staram się wykonywać swoje prace, niezależnie od rodzaju, bardzo starannie, dokładnie. Wiele już osób (setki nawet) nabyło moje prace i nie mam skarg, reklamacji.
Zapraszam więc codziennie, zaglądajcie na Allegro, każdego dnia będę po trochu (w miarę możliwości czasowych) wystawiać kolejne prace.
Totalna wyprzedaż wiąże się również z bardzo atrakcyjną ofertą cenową. Tym bardziej zapraszam.
Pozdrawiam
Beata