Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wisiorki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wisiorki. Pokaż wszystkie posty

środa, 27 stycznia 2016

"Is This Love", wisiorki i konkurs dla Was

"Is This Love" - tak zatytułowałam tę mini kolekcję miedzianych, minimalistycznych serduszek z różnymi koralikami.


Dlaczego taki tytuł?


Jak pozwolicie na odrobinę prywatności, to Wam powiem.
Mój syn, nastolatek, jak każdy młody człowiek w tym wieku słucha muzyki, różnej muzyki. Jest to muzyka z zakresu wielu gatunków, rodzajów. Dzięki niemu przypomniałam sobie wiele utworów, a wiele poznaję na bieżąco. Podobają mi się jego wybory.

Jeden, z takich „znalezionych” utworów zainspirował mnie po części do wykonania właśnie tych zawieszek.


To teraz taka mała zagadka dla Was:  Z kim, z jakim utworem muzycznym skojarzył mi się ten tytuł?
 
Uwaga! – będzie nagroda.
Wylosuję jedną osobę, która poda prawidłową odpowiedź i wykonam dla niej zawieszkę z kamieniem, który sobie wybierze, o ile będę go posiadała oczywiście, Myślę, że porozumiemy się w tej kwestii.

Tymczasem zawieszki wstawiam do sklepu na DaWanda: http://pl.dawanda.com/shop/Acoya

Czekam na odpowiedzi.
Pozdrawiam
Beata


piątek, 15 stycznia 2016

A co nowego na DaWanda?

A co nowego na DaWanda?

Otóż pojawiły się już cztery nowe wisiorki:


http://pl.dawanda.com/product/93971019-miedziany-wisiorek-z-kolorowym-agatem

http://pl.dawanda.com/product/93970047-wisiorek-z-cytrynowym-agatem

http://pl.dawanda.com/product/93971691-zawieszka-z-zielono-brzowym-agatem

http://pl.dawanda.com/product/93969491-wisiorek-z-zielonym-agatem

Wszystkie prezentowane wisiorki są z agatami. Cudowne. Lekkie, z delikatna oprawą. Wszystkie oplecione miedzią i powlekane cyną bezołowiową techniką Tiffany. Patynowane, polerowane. Stylizowane na stare srebro.
Popatrzcie sami na te kamienie, jak można się w nich nie zakochać?

Pozdrawiam z białych, ośnieżonych Siedlec.

Beata

czwartek, 7 stycznia 2016

Twardziel jestem

Witajcie Kochani

Trochę mi się dzisiejszy dzień pozmieniał i nie miałam wiele czasu do pracy, ale co nie co zrobiłam.
Wstawiłam zawieszki na Etsy: https://www.etsy.com/shop/AcoyaJewellery

Miedziana zawieszka z agatem
sprzedany

Miedziana zawieszka z agatem

Miedziana zawieszka z lawą wulkaniczną

Miedziana zawieszka z koralem

To nie wszystko.
Jestem na bieżąco w: digart, pinterest, Flickr, imgED, zszywka, stylowi, flog, you tube, FB, twitter.
Zauważyłam „namacalnie” po raz pierwszy w mojej karierze biznesowej znaczne zainteresowanie pracami. Zapewne wynika to dwóch rzeczy: udostępniłam zdjęcia na bardzo wielu portalach to raz, biżuteria jest dosyć oryginalna, a przynajmniej jej część – tak myślę (naiwnie może, ale jednak).

Napisałam, że miałam niewiele czasu na pracę, ale to „niewiele” to i tak 6 godzin przy komputerze. Postępy są, ale nadal jestem daleko „w tyle”. To nic. Z czasem uporam się z tym wszystkim. Wyprowadzę to na prostą i później już będę pracować na bieżąco.
Nic nowego jednak nie robię. „Korci” mnie żeby coś podłubać, może poszyć, ale nie. Tak się psychicznie nastawiłam na te porządki w firmie, że twardo trzymam się punktów do realizacji. Twardziel jestem.

Tym oto akcentem, śpiąca już w dostatecznym stopniu, żegnam się dzisiaj i mocno pozdrawiam.

Beata

wtorek, 29 grudnia 2015

Prezentacja miedzianych wisiorków na łonie natury

Dzisiaj było cudowne słońce, rześkie i trochę mroźne powietrze. Idealne warunki do sesji zdjęciowej na powietrzu. Nie można było zaprzepaścić takich warunków.
Zrobiłam więc dosyć dużą sesję, jeszcze więcej zdjęć. Część z nich wybrałam i utworzyłam dla Was prezentację. Wydaje mi się, że o wiele przyjemniej ogląda się zdjęcia, gdy ktoś za nas „klika” na obrazki.
Moim zdaniem zdjęcia są ok. Zupełnie inne niż z mojego parapetowego studia fotograficznego. Mają w sobie to „coś”, co powoduje, że chce się na nie patrzeć, tak myślę.

Zobaczcie sami i powiedzcie co o nich sądzicie. 





Pozdrawiam
Beata

PS.
Jeszcze jedno. Zrobiłam kolaż z wybranych zdjęć:


Więcej zdjęć i co najważniejsze większe, znajdziecie na Flickr:  https://www.flickr.com/photos/125134542@N04/albums/72157660608617514

Jeszcze chwila i wisiorki pojawią się w sklepie, o czym Was poinformuję.

niedziela, 20 grudnia 2015

Wisiorki w słońcu

Dzisiaj było cudowne, niemalże wiosenne słońce. Dla mnie to doskonałe warunki do robienia zdjęć. To robiłam.

Nareszcie wisiorki dostały przyzwoitą dokumentację zdjęciową. Zobaczcie sami:











Pozdrawiam
Beata
PS. Wisiorki znajdziesz tu: http://pl.dawanda.com/shop/Acoya

sobota, 16 maja 2015

Wisiorki z minerałami

Chciałam napisać: dzień dobry, ale to już nie ta pora. Zasiedziałam się w pracy.

Tak jak zaplanowałam, dzisiejszy dzień (chociaż nie w całości) spędziłam w pracowni. Powstało wiele różnych rzeczy, ale o tym po woli.
Teraz chciałam Wam pokazać trzy wisiorki jakie powstały prawie niechcący.

Proste, bez ozdób, surowe, w stylu rustykalnym.
Pierwszy to surowy fluoryt, drugi – koral niebieski, a trzeci: ametyst.




Więcej napiszę później, teraz jeszcze uciekam do spraw różnych.
Pozdrawiam

Beata