Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kwiaty do włosów. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Kwiaty do włosów. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 10 kwietnia 2016

Kwiaty do rękodzieła, scrapbooking

W oczekiwaniu na przyjazd kamieni zrobiłam takie oto nowe kwiaty:
Osiem kwiatów w kolorach od białego, kremowego, złotego do różu – jak widać na zdjęciu. Kwiatki są szyte, mają opalane płatki. W środku kwiatka trzy małe perełki. Kwiatki nieznacznie różnią się od siebie, co jest właściwe dla prac ręcznych.

Delikatne, romantyczne, bardzo dziewczęce. 
Kwiatki o wymiarach od 9 (9,5) do 10 (10,5) cm. 
Kwiatki na zdjęciu nie mają jeszcze swojego przeznaczenia – celowo nie doszyłam zapięć. Wszystko po to, abyście mogli sobie wybrać: broszka czy spinka do włosów, a może kwiatek do scrapbookingu. Przyszyję, przykleję wg życzenia.



W poprzednim poście napisałam, że miałam zamówienie na kwiaty z materiału z przeznaczeniem do prac w technice scrapbooking. Pomyślałam sobie, że dlaczego nie. Mogę wykonywać różne kwiaty, różnej wielkości, w różnych kolorach, z różnym przeznaczeniem.  
Na co dzień wykonuję biżuterię (głównie wisiorki) w technice Tiffany, ale czasami mam tzw. przerwy produkcyjne i wtedy z wielką radością zajmę się kwiatami.
Po woli, sukcesywnie, w miarę powstawania wzbogacę zatem ofertę pracowni o nowy produkt: kwiaty do scrapbookingu. Kwiaty zamierzam wstawiać na Allegro. Zobaczy co z tego pomysłu wyjdzie.
Czy są wśród Was scrapowiczki? Może podpowiecie mi jakie kwiaty zrobić? Jakie kolory? Jakie średnice?
Napiszcie proszę, czy taki produkt jest Wam potrzebny. Bardzo proszę.
Tymczasem pozdrawiam
Beata



wtorek, 6 października 2015

Jesień

Jesień

Pawlikowska-Jasnorzewska Maria


Zardzewiałe róże jesieni 
patrzą w przestrzeń białą od deszczu - 

deszcz niebo przyszywa do ziemi 
tysiącem ściegów i dreszczów, - 

I wszystko psuje się, paczy, 
cieknie, zgnilizną broczy, 
lecz nie na zawsze, z rozpaczy - 
ale na krótko, z rozkoszy.

Źródło: http://www.poezja.org/utwor-5976.html





Przed chwilą skończyłam jesienne kwiaty. Są bardzo romantyczne, nostalgiczne i delikatne.
Jeszcze dzisiaj napiszę Wam o kolorach, ale później, wieczorkiem.

Tymczasem uciekam. Idę spotkać się z mgłą, rześkim i chłodnym powietrzem oraz rozsypanymi liśćmi na drogach.

Pozdrawiam
Beata

Różowo, morelowo, kwieciście.

Dzień dobry

Dzisiaj mgliście, szaro, nieco chłodniej. Nie ma słońca.

To nic. Trzeba ubrać się ciepło, założyć coś kolorowego i będzie dobrze.

Kolorowo, kwieciście było w Pracowni i będzie jeszcze bardziej.
Były róże, brzoskwinia, amarant, fuksja, kolorowe bukieciki do włosów.

Kocham kwiaty. Ich feerię barw. Bogactwo i różnorodność . Mogłabym chyba zanurzyć się cała w kwiatach i tak pozostać. Dlatego sięgam po kwiaty i wykonuję je w swojej Pracowni, mimo, że to taka miedziana raczej Pracownia. Cały czas jednak zastanawiam się i myślę, że znajdę sposób i pomysł na ładne połączenie tych obu światów: miedzi i kwiatów.








































To są propozycje ślubne raczej, ale nie koniecznie.
Dla panny młodej, druhen, rodziny.
W tym tygodniu chciałabym popracować trochę nad wiankami i opaskami, ale zobaczymy jak wyjdzie.

Te wszystkie kwiaty, kwiatki i kwiatuszki dostępne będą na Etsy: https://www.etsy.com/shop/RomanticBridalBoutiq od 1 listopada.
Zapiszcie sobie sklep, będzie bardzo dużo różnych propozycji kolorystycznych.

Zaglądajcie tu do mnie, proszę. W najbliższych dniach dowiemy się jakie trendy kolorystyczne na ślub będą obowiązywały w 2016 roku.
Tymczasem pozdrawiam
Beata