Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Bransoletki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Bransoletki. Pokaż wszystkie posty

środa, 13 lipca 2016

Kolorowa bransoletka w stylu Boho

Słońce, podróże i Boho.
Boho przyjęło się w wielu kręgach. Wiele celebrytek wybiera ten styl na lato. Bransoletki cieszą się wielką popularnością wśród Pań w każdym wieku. 

Pierwsza bransoletka z kolekcji: „Moje Boho” już jest.

Zobaczcie sami:



 

Kolorowa, bardzo energetyzująca bransoletka w stylu Boho.
Bransoletka składa się z trzech pojedynczych bransoletek. Każda z nich może być noszona oddzielnie albo razem tworząc najmodniejszy dodatek tego sezonu.
Bransoletki wykonane z koralików w jasno zielonym, różowym i fioletowym kolorze w różnych ich odcieniach i nasyceniach barwy.
Każda bransoletka ma swoje chwościki, zapięcie i  4 cm łańcuszek regulujący przez co jest bardziej uniwersalna.

Pozdrawiam
Beata

piątek, 11 grudnia 2015

Miedziane, oksydowane bransoletki z minerałami

Pamiętacie miedziane mankiety?
Bransoletki robione na szydełku z drutu miedzianego i różnych minerałów?




Część z nich pozostawiłam w naturalnej kolorystyce miedzi, a część dzisiaj oksydowałam. 
Przyciemnione wyglądają tak:



 

Która kolorystyka bardziej Wam odpowiada? Ciekawa jestem. Napiszcie proszę, to będzie dla mnie wskazówka. 

Obie wersje są już dostępne w sklepie na DaWanda: http://pl.dawanda.com/shop/Acoya/2237810-Bransoletki

Pozdrawiam
Beata

poniedziałek, 7 grudnia 2015

Bransoletki z miedzi i minerałów - DaWanda

W sklepie na Dawanda: http://pl.dawanda.com/shop/Acoya pojawiły się 4 nowe bransoletki z miedzi:







Od jutra ponownie wstawiam kolczyki.
Oj, trochę mam spraw do załatwienia i to akurat teraz – przed świętami, ale mówi się trudno.
Tymczasem pozdrawiam. Idę zrobić dzisiejsze kolczyki.

Beata

PS.
Zaskoczę Was nowymi pomysłami. Czekam tylko na cynę i oksydę. 

czwartek, 3 grudnia 2015

Bransoletka mankiet z kwiatami

Szyłam szal – dzień drugi, trochę wstawiałam do sklepu i zrobiłam coś o czym kiedyś Was wspominałam.

Wykonałam kiedyś bransoletkę mankiet na szydełku z szarej cieniutkiej linki jubilerskiej.
Pamiętacie? - pisałam o niej.
Koniecznie chciałam ją połączyć z tkaniną. Wiele różnych „przypinek” na niej było, aż w końcu zrobiłam bransoletkę z kwiatami.






Swoją drogą zupełnie nie wiem skąd u mnie takie kolory, ale to nie ważne. Ważne że jest, że to: coś innego, coś śmiałego i z pewnością oryginalnego dosyć. Trudno tej bransoletki nie zauważyć.
Bransoletka będzie pasowała do szala, który aktualnie jest  wykonywany.
Założyłam ją do ciemno szarej sukienki, efekt mnie zaskoczył. Rewelacja.

Pozdrawiam. Będę wieczorem z kolczykami.
Beata

PS.
Bransoletkę już jest w sklepie na DaWanda: http://pl.dawanda.com/product/92105443-bransoletka-mankiet-z-kwiatami

wtorek, 1 grudnia 2015

Różowe bransoletki w stylu Boho, Hippie, Gypsy

Kochani,




skompletowałam cudowne bransoletki.

Zobaczcie sami:







 Bransoletki wykonane na bazie miedzi, jedna czysta miedziana. Ozdobione zaplecionymi różowymi tkaninami i minerałami: fluoryt, agat, magnezyt turkusowy (howlit), marmur, szkło Jablonex i inne.

Pozdrawiam
Beata



sobota, 24 października 2015

Bransoletki mankiety niczym babie lato

A co powiecie na bransoletki z cienkiego miedzianego druciku w różnych kolorach?

Bransoletki lekkie i delikatne niczym babie lato.

Czy może być coś delikatniejszego?








Pozdrawiam Was Kochani i uciekam do dalszej pracy.
Beata


wtorek, 10 marca 2015

Czerwona bransoletka mankiet

Kolejna bransoletka mankiet, którą dzisiaj skończyłam. Tak naprawdę to czekała tylko na guzik, ponieważ nie miałam żadnego, który by mi pasował.

Miałam jednak dużo szczęścia i guzik się znalazł.
Wczoraj dostałam od teściowej dosyć dużo fajnych, starych guzików. Przydadzą się jeszcze do wielu bransoletek.

Swoją drogą, nie wiele o tym piszę, ale tu i teraz mogę. Mam najlepszą teściową na świecie! i to nie dlatego, że dostałam guziki. To po prostu bardzo mądra kobieta.
Szczęściara ze mnie, prawda?

A oto i bransoletka:







Pozdrawiam

Beata

Bransoletka mankiet w kolorze fuksji

Dzisiejszy dzień był trochę taki „roztrzepany”.

Musiałam załatwić sprawy prywatne i to mnie rozbiło. Zupełnie nie potrafiłam skupić się na czymś nowym. Okazało się że nawet dobrze. Dokończyłam dwie bransoletki mankiety.

Pierwsza była już prezentowana, ale troszkę ją przycięłam i nabrała bardziej eleganckiego wyglądu, aczkolwiek w tego rodzaju bransoletce w stylu Boho to akurat nie jest najważniejsze.
Niemniej wydawało mi się, że należy ją trochę uformować.

A oto i ona:
Bransoletka w kolorze fuksji z zielonym spodem. Dekorację stanowią korali fluorytu, ametystu, agatu i kryształków.






Druga, czerwona, którą prezentuję w kolejnym poście doczekała się wreszcie guzika.
Teraz uciekam i może uda mi się jeszcze coś zrobić. „Chodzi” mi po głowie torebka, trochę inna niż pozostałe.
Pozdrawiam Was mocno

Beata

sobota, 7 marca 2015

Sobota, dzień wolny od pracy


Witam, witam
Sobotę zaczynamy kolejną bransoletką.
Inne kolory, inna stylizacja.

Soboty są dla mnie jakieś takie dziwne. W zasadzie poświęcone są dla rodziny, na porządki domowe, chociaż te staram się wykonywać na bieżąco, ale to właśnie sobota odpowiedzialna jest za sprzątanie.
Dlaczego dziwna?
Cały czas myślę, że sobota to dzień wolny od pracy, a przecież teraz pracuję w domu i każdy dzień jest dla mnie prawie taki sam. To zapewne pozostałości długoletniej pracy na etacie. Jeśli wolny od pracy, to taki dzień „na luzie” i tak to odczuwam.
Wtedy też mam ochotę na pracę, ale inaczej, swobodniej, bez pośpiechu, bez takiego „bata” nad sobą. Na co dzień staram się bardzo mobilizować do pracy i rzeczywiście pracuję bardzo dużo i długo, ale sobota…
No więc, dzisiaj, przy sobocie, zrobiłam taką oto bransoletkę mankiet. Inną niż wcześniejsze. W moim odczciu także frywolniejszą i bardziej swobodną. Możliwe jednak, że to tylko moje sobotnie relaksujące spojrzenie.
Lawa wulkaniczna do kwiatków? Cały czas mam gdzieś w podświadomości, że całość - to pierwiastek męski i żeński. Delikatność i siła, gładkość i chropowatość. Dosyć często w moich pracach łączę kontrastujące ze sobą materiały zupełnie bezwiednie. Wtedy wydaje mi się, że osiagnęłam harmonię.
Zobaczcie sami:






Bardzo spodobała mi się ta kompozycja kolorystyczna i już zaczynam kolejną bransoletkę. Myślę, że będzie ich jeszcze kilka, ale to już w przyszłym tygodniu.

Obym nie zapomniała, że dzisiaj sprzątanie. Haha
Wypoczywajcie Kochani, nabierajcie sił na przyszły tydzień.
Pozdrawiam J
Beata

poniedziałek, 2 marca 2015

Delikatna bransoletka mankiet

Kolejna bransoletka mankiet. Tym razem delikatna, subtelna.





 Po tej bransoletce mam ochotę na taka torebkę i szal.


Uciekam. Trochę przerwy, a później do pracy.
Pozdrawiam

Beata

Wiosenno - letni mankiet

Witam, witam

Chciałam powiedzieć słonecznie witam, ale słońce obraziło się chyba. Poszło sobie gdzieś. Padało, a teraz jest pochmurno.
To mi jednak nie przeszkadza w tworzeniu coraz śmielszych i bardziej kolorowych projektów. To już nawet nie wiosna, a lato w pełni.



Zobaczcie nową bransoletkę mankiet.







 Jak Wam sie podoba?

Pozdrawiam
Beata