Jaką mamy
biżuterię? Jednym słowem - wszelaką.
Odnoszę wrażenie, że żyjemy w takich czasach, w których
jest każdy jej rodzaj, fason, kolor.
Mamy biżuterię z metali szlachetnych i nieszlachetnych, ze
skóry, materiału i zamszu, piór, błyskotek i cała reszta. Z kamieniami
szlachetnymi, ozdobnymi, szkłem, kryształkami, perłami, koralem itd.
Czy słyszeliście jednak o biżuterii z łusek po nabojach?
Znalazłam artykuł o takiej właśnie biżuterii, o jej
autorce. Zobaczcie sami.
 |
| Źródło: http://panorama.media.pl/content/view/537338/12/ |
Na ogół nie promuję na blogu nikogo, ale w tym przypadku
jestem pod ogromnym wrażeniem pani Karoliny. Jest świetna.
Zapraszam do czytania i słuchania.
Pozdrawiam
Beata