Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ciekawostki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ciekawostki. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 8 czerwca 2015

Są dwie drogi, aby przeżyć życie

Znalezione:


Są dwie drogi, aby przeżyć życie.
Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem.
Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.


Albert Einstein



Pozdrawiam

Beata

poniedziałek, 13 kwietnia 2015

DIY na Pinterest

Z nowym tygodniem trochę nowych rzeczy.

Zapraszam wszystkich rękodzielników już tworzących, a także tych, którzy odczuwają taką potrzebę, ale nie wiedzą jak zacząć swoja drogę, na Pinterest: https://www.pinterest.com/acoyaa/diy/

W tablicy DIY pozbierałam i nadal gromadzę mnóstwo instrukcji, tutoriali inaczej, DIY jak kto woli.

Znajdziecie tam porady z zakresu szycia, haftowania, tworzenia biżuterii w różnych technikach (tego jest najwięcej). 
Ja cały czas uczę się, podglądam jak to robią mistrzowie, jaką metodę wykorzystać, jak to zrobić. Zachęcam Was również.



Pozdrawiam

Beata

niedziela, 29 marca 2015

Nowe parapetowe studio fotograficzne

Zrobiłam nowe parapetowe studio fotograficzne.

Generalnie ze zdjęć jestem zadowolona. Nareszcie, po tylu latach (ok. 10) wykonuję zdjęcia, które mnie zadawalają. No właśnie zadawalają. Cały czas mi jeszcze czegoś w nich brakuje. Cały czas szukam.
Nie lubię zdjęć tylko produktowych (sprzedażowych), na jednolitym tle. Chciałabym, aby w tych zdjęciach udało się wydobyć całe piękno biżuterii. Chciałabym, aby zdjęcia miały to „coś”.

Wybrałam się więc na strych, przyniosłam stare okno, kratkę wentylacyjną, lampę naftową, stary metalowy dziurawy garnek i jeszcze kilka drobiazgów. Na oknie wszystko poukładałam tak, aby móc stworzyć jak najwięcej aranżacji zdjęć.
Na tę chwilę jestem zadowolona.
Kto z Was ma czas, ochotę i cierpliwość do oglądania zdjęć poniżej to zapraszam:

  







































































Ciekawa jestem jak Wam się podoba pomysł i zdjęcia kolczyków w nowych ujęciach.
Piszcie, piszcie do mnie.

Pozdrawiam

Beata