Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Naszyjniki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Naszyjniki. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 29 grudnia 2015

Prezentacja miedzianych wisiorków na łonie natury

Dzisiaj było cudowne słońce, rześkie i trochę mroźne powietrze. Idealne warunki do sesji zdjęciowej na powietrzu. Nie można było zaprzepaścić takich warunków.
Zrobiłam więc dosyć dużą sesję, jeszcze więcej zdjęć. Część z nich wybrałam i utworzyłam dla Was prezentację. Wydaje mi się, że o wiele przyjemniej ogląda się zdjęcia, gdy ktoś za nas „klika” na obrazki.
Moim zdaniem zdjęcia są ok. Zupełnie inne niż z mojego parapetowego studia fotograficznego. Mają w sobie to „coś”, co powoduje, że chce się na nie patrzeć, tak myślę.

Zobaczcie sami i powiedzcie co o nich sądzicie. 





Pozdrawiam
Beata

PS.
Jeszcze jedno. Zrobiłam kolaż z wybranych zdjęć:


Więcej zdjęć i co najważniejsze większe, znajdziecie na Flickr:  https://www.flickr.com/photos/125134542@N04/albums/72157660608617514

Jeszcze chwila i wisiorki pojawią się w sklepie, o czym Was poinformuję.

sobota, 12 grudnia 2015

Turkusowe naszyjniki na DaWanda

Kolejny dzień i kolejne nowości w sklepie na DaWanda: http://pl.dawanda.com/shop/Acoya

Co dzisiaj proponuję?

Dzisiaj turkusowe naszyjniki z różnymi minerałami.
Zobaczcie sami:


 





Naszyjniki wspaniale komponują z ubraniami w kolorze od bieli, ecru, przez beż i różne odcienie brązu.
To są klasyczne, symetryczne propozycje na co dzień i na wiele innych okazji.
Ożywiają i podkreślają stylizację. Dobrze mieć taki naszyjnik w swojej szkatułce, ta kolorystyka jest ciągle modna.
Zachęcam gorąco do odwiedzenia mojego sklepiku.

Tymczasem pozdrawiam

Beata 

piątek, 11 grudnia 2015

Lawa wulkaniczna i biały koral - naszyjniki 3 w 1

Dzisiaj lawa wulkaniczna ciąg dalszy.

Tym razem biały koral z lawą wulkaniczną. Niby nic w tym dziwnego, ale jednak te naszyjniki zasługują na uwagę, ponieważ ich dwukolorowe „ubarwienie” daje wiele możliwości ich noszenia. Jednego dnia czarny z przodu, drugiego biały, a trzeciego oba kolory po połowie. Tym sposobem mamy 3 w.1. Mi się to podoba.







Kiedyś już podobne zrobiłam i cieszyły się powodzeniem.
Na koniec tradycyjna i symetryczna propozycja:



A co powiecie na lawę wulkaniczną, miedź i cynę? Może trzeba byłoby zobaczyć jak to wygląda? 
Idę popróbować.
Pozdrawiam
Beata

PS. Naszyjniki dostępne w sklepie na DaWanda: http://pl.dawanda.com/shop/Acoya/2237802-Naszyjniki-korale

środa, 9 grudnia 2015

Lawa wulkaniczna, Islandia i Błękitna laguna ...

Ostatnio nie wiele robię naszyjników, powiem więcej: w tym roku chyba nie zrobiłam żadnego. Tak się zastanawiam, ale chyba nie.
Mam jednak trochę „zapasów” i je uzupełniam w sklepie na DaWanda: http://pl.dawanda.com/shop/Acoya/2237802-Naszyjniki-korale
Najpierw niech będzie lawa wulkaniczna:




Chyba się na tej lawie zatrzymam i dorobię jeszcze kilka z koralem, bo podobają mi się one od zawsze.


Pozdrawiam (trzeci raz dzisiaj i wiem, że nie ostatni)

Beata

PS.
Czytałam ostatnio, że biżuteria z lawy wulkanicznej jest bardzo popularna i lubiana na Islandii. Wcale mnie to nie dziwi, ja też lubię swoje polne kamienie.
Chciałabym kiedyś pomieszkać na Islandii. Ostatnio dużo o niej czytam (jak mam czas) i później zasypiam mając przed oczami te dziewicze krajobrazy. Wydaje mi się, że powietrze tam jest inne, rzadsze i przejrzystsze – ale to tylko moje wyobrażenie.

„Błękitna laguna” – marzenie. Poleżałoby się…

Źródło: http://przegladislandzki.pl/tour/126-rejkiawik-i-okolice-lista-top-10-atrakcji-turystycznych


I tak od spraw zawodowych przeszłam do marzeń, w tym to ja akurat jestem dobra.

piątek, 16 października 2015

Szaleństwo - nowy naszyjnik z miedzi

Udało mi się spętać swoje szaleństwo

 










Dzisiaj udało mi się spętać swoje szaleństwo. Zupełnie nie wiem jak i kiedy zrobiłam ten naszyjnik. Wstałam i zaczęłam plątać, szybko i coraz szybciej. Emocje sięgały zenitu. Po kilku godzinach skończyłam i opadłam z sił.
Naszyjnik wykonany z drutu miedzianego. Zaplatany ręcznie.
Teraz wracam już do rzeczywistości i idę przygotować dla Was kolejny tutorial.

Pozdrawiam
Beata








środa, 29 kwietnia 2015

Wenus - wisiorek z korala

Witam Kochani,
Kolejny dzionek, kolejny wisiorek. Pisałam Wam wczoraj o nim.
Wisiorek z korala, agatów i turmalinu, a to wszystko miedzią zaplecione.
Jedno mnie tylko zastanawia: z czym?, z kim? kojarzy Wam się ten koral, do czego jest podobny?
Ja mam tylko jedno skojarzenie, ale ciekawa jestem Waszych.






 
Tymczasem uciekam, czekam na komentarze.
Pozdrawiam

Beata

wtorek, 28 kwietnia 2015

Wisior w stylu Boho

O, przepraszam. Skłamałam, ale zupełnie nie chcący.

Zrobiłam wisior.
Kilka miesięcy temu zrobiłam wisior  i zapomniałam o nim. Chyba go nie pokazywałam, sama nie wiem.







Dla mnie to ewidentni wisior w stylu Boho.
Napiszcie czy Wam się podoba. Ciekawa jestem Waszej opinii.

Ostatnio różne pomysły przychodzą mi do głowy i sama szukam jakieś prawidłowości, jakiegoś klucza do tych swoich prac i nie znajduje, niestety.
Jednego dnia kolczyki wire wrapping z bukietem kwiatów, innego surowy, rustykalny styl. Zazdroszczę innym twórcom jednej ścieżki, jednego stylu, ja nie potrafię. Nie potrafię skupić się tylko jednej metodzie. Każda z czasem mi się nudzi i szukam zmian, szukam czegoś nowego, innego. Taki niespokojny duch siedzi we mnie.
Tymczasem uciekam, bo dzisiejsze kolczyki nadal nie zrobione.

Pozdrawiam

Beata

Wisiorek

Dzisiejszy dzień upłynął mi na załatwianiu prywatnych spraw. Ważnych, mniej ważnych i takich zupełnie przyziemnych.

Do pracy siadłam po południu. Miałam niesprecyzowane plany i nie bardzo wiedziałam co chcę zrobić, poza kolczykami, które nadal czekają na impuls. 

Już tak mam, że w pracy muszę mieć spokój, ciszę i wolny umysł. Dzisiaj mi tego zabrakło.
Najlepiej pracuję, gdy wszyscy wyjdą z domy: do pracy, do szkoły i wtedy z czystymi i niczym niezmąconymi myślami siadam do stołu.
Niemniej coś udało mi się dzisiaj zrobić. Jestem sama zaskoczona, ponieważ nigdy takich rzeczy nie robiłam. Nie wiem dlaczego, może dlatego, że sama takich ozdób nie noszę?
Otóż zrobiłam wisiorek. Nie duży, skromny, w turkusowym nastroju, taki wisiorek na lato. Możliwe, że powstał pod wpływem moich głęboko, ale dosyć mocno umiejscowionych skłonności do stylu Boho? Nie wiem, możliwe że tak.
Oto i on, w całej okazałości


 






Jeszcze zrobiłam dwie bransoletki, ale o tym napiszę nieco później.


Pozdrawiam

Beata 

czwartek, 13 listopada 2014

Rabat na pierwsze zakupy - naszyjniki na DaWanda

Kochani,

Ciąg dalszy przeglądu prac na DaWanda: http://pl.dawanda.com/shop/Acoya.
Tym razem naszyjniki. Naszyjniki, korale, wisiory.




Prezentuję prace, w związku z ciekawą propozycją jaką mam dla Was, a mianowicie rabat na pierwsze zakupy w ysokości 15% i późniejsze dla wiernego klienta (-) 25%.


Pozdrawiam Was
Beata



wtorek, 20 maja 2014

Extremely showy necklace with fluorite

Dear

Now something for dessert, one would say, but do not - it's "main dish".

Necklace with impressive fluorites.

Another my constant weakness, another of my infatuation.
See for yourself:




Fluorite 

Conducive to the development of the mind on the way to the truth. 
Purple fluorite in his hands cleans and brightens the mind. Sometimes effective for ailments of the teeth, gums, spine. 
This fraction of curiosities is to bring the extraordinary rough stone, which I used to perform glamorous necklace. 
The stones are very impressive, beautifully stained. They come in two forms: oval polished irregular lumps and some of the smaller stones in the raw.  Thereby necklace becomes a more interesting way. 

Showy necklace I made with a dedication to women who appreciate the beauty of natural stones, and prefer large dreamlike necklaces. 

With color, the slightly gray, through various shades of green, soft pink (in some places) to purple in varying degrees of intensity; necklace is a lovely ornament for a wide range of styling. 

This is jewelry, which is commonly said, "it is hard not to notice"