piątek, 23 października 2015

296 kolczyki w 2015 roku

296 kolczyki w ramach wyzwania:


„365 kolczyków w 2015 roku”
Niesymetryczne kolczyki z czarnego drucika




No tak. Od poprzedniego wpisu do tej chwili nie wyjęłam szydełka z dłoni.
Zrobiłam kilka różnych próbek, 2 bransoletki i ten oto komplecik: niesymetryczne kolczyki i bransoletka.
Te cudowności wykonałam z drucika 0,3 mm z miedzi, który został posrebrzony i galwanizowany na różne kolory.
Jutro zrobię zdjęcia na modelce, to zobaczycie prawdziwy urok tych plecionek.
Teraz, życząc Wam spokojnej nocy, relaksu i wypoczynku idę jeszcze podziergać. Chyba jestem uzależniona (które to już uzależnienie, haha).
Pozdrawiam
Beata

Nowe kwiaty. Opaski, grzebyki i ... druciki.

Cisza u mnie na blogu, ale uwaga – to cisza przed burzą.

Skończyłam zszywanie całej pastelowej kolekcji kwiatów. Romantyczne, bardzo delikatne i dziewczęce wyszły te kwiaty.

Dzisiaj zrobiłam trzy opaski, czwarta duża, z kwiatami na całej szerokości czeka do zszycia; 2 grzebyki, małe spineczki i  broszki – spinki (2 w 1) również czekają tylko na wykończenie.
Jestem prawie zadowolona. Prawie, dlatego, że brakuje mi liści i małych pączków kwiatowych. Dorobię brakujące elementy i powinno być dobrze.




 



Dla Was przygotowałam mini instrukcję, póki co fotograficzną, ale musicie poczekać na obróbkę zdjęć.

Nie nudzę się. Pracuje od wczesnych godzin porannych.
Wszędzie panuje bloga cisza, nic nie przeszkadza mi w pracy, tylko może brak słońca. A słońce dzisiaj jest kapryśne. Gdy jest pochmurno pracuję przy dużej lampie. Gdy słońce wyjdzie i poświeci trochę to ja idę za nim i pracuję przy dużym oknie. Po chwili znowu wracam do lampy i dzisiaj tak cały czas.

Wszystkie kwiaty od 1 listopada będą dostępne w sklepie na Etsy:  https://www.etsy.com/shop/RomanticBridalBoutiq
Zapraszam :)

Pozdrawiam Was mocno i uciekam do pracy. Jakie to szczęście, że ja tę pracę tak kocham.
Beata

PS.
Stało się!
Jestem stracona dla rodziny i świata.
Przyszły nowe druciki. 


Nigdy jeszcze na takich nie pracowałam. Muszę natychmiast je wypróbować.

Ale się cieszę! Całuję Was i uciekam. Nie wiem kiedy wrócę.

czwartek, 22 października 2015

295 kolczyki w 2015 roku

295 kolczyki w ramach wyzwania:


„365 kolczyków w 2015 roku”
Miedź
 i różne szkiełka i kamyki







Dzisiaj przygotowałam dla Was kolejną propozycję z miedzi. Tym razem troszkę w innym stylu, z wieloma szkiełkami i kamykami.
Ciekawa jestem czy takie połączenie przypadnie Wam do gustu.

Tymczasem pozdrawiam :)
Beata 





środa, 21 października 2015

294 kolczyki w 2015 roku - miedź i onyks

294 kolczyki w ramach wyzwania:


„365 kolczyków w 2015 roku”
Miedź i onyks







Uf, dopiero skończyłam. Kolczyki z miedzi i onyksu.

Zrobiłam je szydełkiem TULIP JAPAN 1,9 mm. Bardzo starannie wykończyłam brzegi i następnie obdziergałam drutem z nawleczonym onyksem.
Te kolczyki robiłam kilka godzin.

Nie zawsze jestem ze swoich prac zadowolona, najczęściej znajduje coś co mi przeszkadza, co mi się nie podoba. Tym razem pochwaliłam samą siebie. Wszystko wyszło perfekcyjnie, dokładnie. Jestem z siebie dumna.

Teraz pozostaje tylko wypocząć i jutro z nowymi siłami zacząć zszywanie broszek.

Pozdrawiam mocno.
Spokojnej nocy :)
Beata


Tylko pada...

Tylko pada…
A ja sama siedzę w domu.
Tnę, przycinam, kroję, zszywam.

Płatki, które są wspomnieniem lata.



 






Od rana pada.
Szaro, buro i ponuro. Mówi się często: „butelkowa pogoda”. Mnie to nawet nie przeszkadza. Pada to pada. Zszywam wycięte i opalone płatki. Kolejna romantyczna kolekcja kwiatów już niebawem.
Niezwykle delikatne kwiaty zrobiłam na ślub, wesele, wyjątkowe spotkanie, przyjęcie i wiele wiele innych okazji. Ich subtelność sprawia, że dodadzą uroku każdej kreacji.

Tymczasem pozdrawiam Was i uciekam do dalszej pracy.
Beata