sobota, 16 kwietnia 2016

Kolejne opaski do włosów

Prezentuję pozostałe opaski, po jednym zdjęciu aby Was nie zamęczyć.
Przygotowane mam kompozycje do kolejnych opasek, zakończę je i tak jak pisałam wracam do wisiorków. Przynajmniej taki mam zamiar. 

A oto i opaski: 


http://allegro.pl/opaska-na-glowe-wianek-sesja-kwiaty-slub-i6131882752.html


http://allegro.pl/opaska-na-glowe-wianek-sesja-kwiaty-slub-i6131900442.html


 
http://allegro.pl/opaska-na-glowe-wianek-sesja-kwiaty-slub-i6131902689.html



http://allegro.pl/opaska-na-glowe-wianek-sesja-kwiaty-slub-i6131920592.html






 Piękne są te opaski i nie mówię tego, aby się chwalić. Uwielbiam patrzeć na dziewczynki z upiętymi kwiatami we włosach. Nie mam córki, to może dlatego tak zwracam na to uwagę. Wiosna i lato to pory stworzone do stylizacji z kwiatami, w kwiaty. Dla dziewczynek i młodych dziewcząt to idealny dodatek. To jedyna pora, aby tak strojnie się „nosić”. Trzeba ją wykorzystać.
Myślałam, że zdążę te opaski dzisiaj wstawić na Allegro, ale przepraszam – nie zdążyłam. Miałam tyle pracy różnorakiej, że czasu zabrakło. Sobota – to dzień w którym nadrabia się wszelkie zaległości z tygodnia. Ot, taki pracowity dzień inaczej.
Jak patrzę na te opaski ułożone w szufladzie to mam ochotę na naszyjniki, kolczyki, broszki i uwaga: pierścionki. Tak, tak pierścionki. Takie letnie, kwiatowe pasujące do sukienki.
Och te moje pomysły – życia zabraknie na ich realizację.

Tymczasem uciekam spać. Miłej nocy J
Beata

PS. Opaski są już na Allegro. Linki do aukcji znajdują się pod zdjęciem.


piątek, 15 kwietnia 2016

Delikatna opaska na wiosnę

Nie mogę przestać.
Jak już się za coś wezmę, to całym swoim jestestwem, bez granic, bez odpoczynku. Tak jest teraz z tymi opaskami.
Kończę jedną i widzę kolejne kolory, kolejne czekające płatki kwiatów. Żeby się już nie zadręczać i nie mieć wyrzutów sumienia, że nie robię wisiorków, gdy kamienie czekają, postanowiłam, że z taką intensywnością wykonuje je tylko do końca tygodnia. Później tylko w ramach relaksu jak czasu wystarczy.
Zobaczcie kolejną opaskę. Do pokazania czeka następne dziesięć. 

Opaskę można kupić tutaj: http://allegro.pl/opaska-na-glowe-wianek-sesja-kwiaty-slub-i6131942312.html







Co robić? – taki charakter.
Pozdrawiam
Beata


czwartek, 14 kwietnia 2016

środa, 13 kwietnia 2016

Przyszłam tylko na chwilę, na chwilkę maleńką

Przyszłam tylko na chwilę, na chwilkę maleńką. Przyszłam pokazać Wam opaskę i zmykam. 
Więcej jutro – być może.
 Dużo pracuję. 
Dużo się dzieje.
 Energia mnie nie opuszcza. 
Radość rozpiera. 
Jest dobrze.


 




Pozdrawiam
Beata