czwartek, 16 czerwca 2016

Nadal pracuję nad sklepem

Nadal organizuję sklep: www.acoyajewellery.pl

Sklep jest tak rozbudowany „od środka”, ma tyle możliwości, aplikacji i integracji do zainstalowania, że jeszcze długo będę nad nim pracowała. Niemniej można w nim już robić zakupy, aczkolwiek wybór jest jeszcze niewielki. Po woli półki się zapełnią.
Dzisiaj uzupełniłam kwiatowe naszyjniki i na tę chwilę proponuję sześć kolorowych propozycji. Zobaczcie sami:





W najbliższy weekend wyjeżdżam do Liwu.
Jutro dzień urlopu, odpoczynku na wsi.
Odpoczynek nie będzie bierny, bo będę wykonywać zdjęcia w uroczym domu mojej koleżanki. 
Ten dom jest magiczny.
Wszystko Wam opowiem i pokażę po powrocie.
Tymczasem pozdrawiam
Beata

Ps.
Właśnie lunął deszcz i sprawdziła się ludowa przepowiednia: „Jak jaskółki latają nisko, to będzie deszcz”. Latały nisko, aż się nawet zdziwiłam i proszę pada. Zapach wpada do domu nieziemski.


poniedziałek, 13 czerwca 2016

Kolorowe opaski do włosów

Jesteście gotowi na nowości?

Co powiecie na czerwony, różowy, fioletowy, żółty i wiele innych gorących kolorów?
Dzisiaj kończyłam opaski i broszki. Później robiłam zdjęcia, także tym szarym propozycjom o których pisałam wczoraj. Nie wiem, wszystkie kolorowe prace ładnie wyszły na zdjęciach, a szarości nadal źle. Trzeba próby kontynuować, aż do skutku.

Opaski są już gotowe i jutro będą w sprzedaży w sklepie: http://acoyajewellery.pl/

Przepraszam, ale dzisiaj już nie mam na nic siły. 
Na ostatnim zdjęciu naszyjnik w trakcie pracy – będą kolejne. 
Zaglądajcie tu do mnie codziennie, codziennie coś nowego. 






 


Pozdrawiam ciepło  

sobota, 11 czerwca 2016

Coś szarego, do szarego i różowego

Jeszcze mam coś szarego, do szarego i różowego.

Muszę jeszcze raz zrobić zdjęcia, bo nie wyszły najlepsze. Później opiszę i wstawię do sklepu: http://acoyajewellery.pl/
Tymczasem mała zjawka tego co nastąpi:


Pozdrawiam
Beata

piątek, 10 czerwca 2016

Bajkowy naszyjnik

To zaczynamy przegląd ostatnich prac.

Na początek kwiatowy naszyjnik w kolorystyce daleko odbiegającej od moich dotychczasowych projektów. Szary, różowy, biały, ecru i trochę pistacjowego koloru. Do pięknej, długiej letniej sukni - marzenie. 





Ciekawa jestem jak Wam się podoba?
Zrobiłam jeszcze dziesięć opasek do włosów, ale jeszcze nie mam dobrych zdjęć. Może jutro będzie dobre światło.
Wycinam kolejne płatki, wieczorem opalam. To jednak nie wszystko. Na lutowanie czekają wisiory: kwiaty w szkle. Nie mam chwili wytchnienia. Praca wypełnia mnie całkowicie i daje radość, której słowami opisać się nie da.
Czekajcie jutro na nowe zdjęcia.
Tymczasem pozdrawiam

środa, 8 czerwca 2016

Bez reszty, bez granic, bez wytchnienia

Znowu mnie nie ma. 
Bez reszty, bez granic, bez wytchnienia – tak wciągnęły mnie nowe kwiaty. 
To jakieś szaleństwo. Nie mogę przestać ciąć, opalać, komponować, zszywać. 
Zamykam oczy – widzę kwiaty. Zasypiam – widzę kwiaty. Budzę się – widzę kwiaty.

Już niedługo i Wy zobaczycie. Nowe broszki, naszyjniki i opaski. Jeszcze trzeba trochę poczekać, jeden dzień pracy.



Pozdrawiam
Beata